22-23 вересня 2016 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція   «УКРАЇНСЬКА ФАРМАЦІЯ–ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА». Близько 100  учасників з різних куточків України зібралися в залі оздоровчого комплексу «Арніка» національного природного парку «Синевир» Міжгірського району Закарпатської області. Організатори конференції:Донецький національний медичний університет ім.М.Горького, кафедра фармакології, клінічної фармакології та фармакотерапії,  управління і економіки фармації.  Інформаційні партнери: «Щотижневик АПТЕКА», журнал «Управління, економіка та забезпечення якості у фармації».

Детальніше...

Електронний документообіг – це сучасна організаційно-технічна система, що забезпечує процес утворення, редагування і управління розподіленим доступом до документів. Незамінна перевага електронного документообігу полягає і в тому, що його використання позбавляє від великого об'єму паперових документів і проблем, пов'язаних з їх використанням, таких, як втрата документів та  складність внесення в них змін.

Завдяки ініціативі та підтримці ректора академії, академіка НАМН України, доктора медичних наук професора Ю. В. Вороненка та завідувача відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Ю. І. Ладоні, за клопотанням директора Інституту стоматології О. М. Дорошенко, 31 травня 2016 року був підписаний договір про електронний документообіг на використання електронних підписів між суб'єктами електронного документообігу кафедр і дирекцією Інституту стоматології.

Детальніше...

22-23 вересня 2016 року в м. Києві відбувся XIV з’їзд акушерів-гінекологів України та науково – практична конференція з міжнародною участю «Проблемні питання акушерства, гінекології та репродуктології в сучасних умовах». Захід відбувся за адресою: вул. Саксаганського, 6, Будинок кіно. 

Урочисте відкриття конференції відбулось за участі заступника міністра охорони здоров'я України  Лінчевського О., Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоровʼя Богомолець О. В., Президента ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», академіка НАМН України, проф. Запорожана В. М., ректора НМАПО імені П.Л. Шупика академіка НАМН України, проф. Вороненка Ю. В., директора ДУ «ПАГ НАМНУ», академіка НАМН України проф. Антипкіна Ю. Г,  Голови виконавчого комітету ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», член-кор. НАМН України, проф. Камінського В. В.

Детальніше...

Студентське самоврядування академії в чергове провело спортивні змагання, які спрямовані на підвищення фізичної активності осіб, які навчаються у НМАПО імені П. Л. Шупика. 23.09.2016 року студентським самоврядуванням академії було проведено перший турнір з боулінгу на кубок НМАПО імені П.Л. Шупика. Турнір проходив у дружній атмосфері та зі спортивним настроєм.  

Детальніше...