24.11.2015 р. в Міністерстві охорони здоров’я України відбувся експертний круглий стіл з актуальних питань атестації фахівців, які працюють в системі охорони здоров’я за участю представників МОЗ України, навчальних закладів та наукових установ, громадських організацій.

Детальніше...

24 листопада 2015 року відбулося представлення колективу кафедри хірургії та судинної хірургії  НМАПО імені П. Л. Шупика та керівникам хірургічних відділень лікарні нового завідувача кафедри хірургії та судинної хірургії д.м.н., доцента Саволюка Сергія Івановича, який був обраний на посаду згідно Закону «Про вищу освіту» (ст. 35.п.6)  рішенням вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика від.11.11.2015р.

Представляли нового завідувача проректор з навчальної роботи НМАПО імені П. Л. Шупика  Толстанов О. К., начальника відділу кадрів Бригинець Д. Д. та головний лікар Київської міської лікарні №8, заслужений лікар України, д. мед. н., професор Пілецький А. М.

Детальніше...

20-21 листопада 2015 року було проведено Круглий стіл та нарада головних позаштатних спеціалістів з неонатології Департаментів охорони здоров’я обласних (міських) Державних адміністрацій, присвячений Всесвітньому Дню недоношених дітей на тему «Клінічні стандарти та якість життя передчасно народжених дітей – міжнародний досвід та реалії України». Метою проведення Круглого столу було привернути увагу суспільства до проблеми передчасно народжених дітей та їх сімей, визначити ефективні технології забезпечення якості та ефективності медичної допомоги, медико-соціального супроводу передчасно народжених дітей та їх батьків.

Детальніше...