Нормативно регламентуючі документи про ведення наукових форумів в НМАПО імені П. Л. Шупика були розглянуті під час засідання комісії вченої ради з наукової роботи та міжнародної діяльності, яке відбулося 24 березня 2015 року.

Питання порядку денного розглядалися у відповідності до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2015 році, затвердженого МОЗ та НАМН України.

Детальніше...

19-20 березня в м. Києві відбулась міжнародна конференція «Симуляційне навчання в медицині», організаторами якої виступила україно-швейцарська Програма­ «Здоров’я матері та дитини» у співпраці з Європейською асоціацією з симуляції в медицині та ­МОЗ України за участі провідних українських медичних навчальних закладів.

Викладачі НМАПО імені П.Л.Шупика взяли активну участь в якості доповідачів та учасників конференції.

Детальніше...

Вперше понад 150 лікарів з усієї України обговорили медичні проблеми дітей із синдромом Дауна. Це відбулось завдяки науково-практичній конференції «Синдром Дауна: діагностика, медичний супровід та реабілітація в Україні», яка пройшла в Києві. Також всі охочі могли побачили веб-трансляцію конференції на сайті Міністерства охорони здоров’я України. Повний запис трансляції конференції розміщено на сайті НМАПО імені П. Л. Шупика в розділі конференції кафедри медичної та лабораторної генетики (В процесі наповнення)

Детальніше...