24–26 листопада була проведена щорічна ХVI щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Клініко-технологічні виклики в етапній та реконструктивній хірургії. Вогнепальні та побутові рани, електрозварювання та з'єднання живих тканин, діабетична стопа». Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика виступила співорганізатором конференції та всебічно сприяла її вдалому старту. Міжгалузева частина конференції, присвячена розвитку технології електрозварювання живих тканин, традиційно проходила в Інституті електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України.

Загалом захід відвідали 515 учасників, серед них гості з Білорусі, Туреччини та Китаю. З Києва був 151 учасник, з обласних центрів – 37.

Детальніше...

Згідно з домовленістю між Міністерством охорони здоров’я Федеративної Республіки Німеччина та НМАПО імені П. Л. Шупика працює проект українсько-німецького партнерства “Україна – Здоров’я дітей”, спрямований на удосконалення медичної допомоги дітям в Україні, підвищення рівня освітнього компоненту педіатричної служби.

Один з напрямків проекту – стажування лікарів-педіатрів та інших спеціалістів педіатричного профілю в провідних клініках Німеччини.  

Детальніше...