Кафедра неонатології НМАПО імені П.Л.Шупика виступила співорганізатором нового формату післядипломної освіти лікарів, організатором якого був практичний журнал журнал «З турботою про дитину». Конференція Профі-Лаб з міжнародною участю «Зустрічі професіоналів» з неонатології пройшла в Києві 22 квітня 2015 року. В конференції загалом прийняло участь близько 300 неонатологів з усієї України.

В рамках програми було розглянуто питання медичної допомоги новонародженим, раннього та пізнього неонатального сепсису, інфекцій, викликаної стрептококом групи В, імунологічних та ферментативних порушення у дітей. Окремою сесією розглядалися питання контролю над інфекційними ускладненнями, застосування антибактеріальних препаратів, вірусні інфекції в неонатальному періоді та роль катамнестичних кабінетів у допомозі дітям.

Детальніше...

23-24 квітня 2015 року Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика сумісно з Клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами провели VII британсько-український симпозіум «Новітні тенденції в сучасній анестезіології та інтенсивній терапії, де  головну увагу приділили проблемі травми, кровотечі та сепсису».

Основною метою симпозіуму було ознайомлення фахівців з новими тенденціями в напрямку підвищення ефективності лікування при проведенні анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії травми та бойових поранень. Провідні Британські фахівці поділилися з українськими колегами передовим досвідом. Протягом двох днів було прочитано 14 лекцій та проведено 10 майстер-класів. 

Детальніше...

23 квітня 2015 року в м. Києві відбулася конференція за результатами впровадження Україно-Швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» за участю заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця, ректора НМАПО імені П. Л. Шупика, академіка НАМН України, професора Юрія Вороненка, керівника Швейцарського Бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані, керівника офісу з впровадження україно-швейцарської програми "Здоров'я матері та дитини" Наталії Рябцевої, керівників обласних управлінь охорони здоров’я та головних спеціалісти з акушерства і неонатології з усіх регіонів України.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Ігорь Перегінець зазначив, що Україно-Швейцарська співпраця в сфері охорони здоров’я матерів та дітей в Україні триває вже понад 17 років. За цей період було реалізовано багато успішних ініціатив, впроваджено нові сучасні підходи та інструменти для надання якісної медичної допомоги матерям і дітям в партнерських регіонах, напрацьовано величезний досвід роботи у сфері охорони здоров’я материнства та дитинства. 

Детальніше...