В рамках реалізації Національної концепції «БЕЗПЕРЕРВНОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ТА ПЕДІАТРА», розробленої та впровадженої Міністерством Охорони Здоров»я України на базі Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова для лікарів загальної практики-сімейної медицини та педіатрів 24 січня 2015 року відбувся Регіональний науково-практичний семінар «Питання діагностики, лікування та профілактики поширених хвороб дитячого віку».

Детальніше...

З 28 січня розпочинається реєстрація на цикл тематичного удосконалення  за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання «Менеджмент в охороні здоров’я», який проводиться кафедрою управління охороною здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика та розраховано на спеціалістів за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Детальніше...

Колективом авторів кафедр управління охороною здоров’я та гігієни і екології людини НМАПО імені П. Л. Шупика видано навчально-методичний посібник за загальною редакцією академіка НАМН України, професора Юрія Вороненка «Менеджмент в охороні здоров’я», який затверджено Міністерством охорони здоров’я України як навчально-методичний посібник для лікарів-інтернів і лікарів-слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти (протокол №4  засідання Комісії з медицини Науково-методичної ради з питань освіти України Міністерства освіти і науки України від 14.11. 2013).  

 

Детальніше...