25 жовтня 2016 р. відбувся вебінар на тему «Огляд конгресів EASD & ADA 2016» під егідою Робочої групи з діабетичної освіти (DESG). Окрім українських лікарів із різних міст, у вебінарі дистанційно взяли участь близько 100 спеціалістів із інших країн – Білорусі, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Узбекистану, Киргизії, Казахстану і деяких інших.

Детальніше...

25 жовтня 2016 року Юлія Ярославівна Челядин (Кричун) – асистент кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО ім. П.Л. Шупика, виступила в  обговоренні на круглому столі Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту «Киянам учасникам АТО та членам їх сімей – гідну психологічну реабілітацію». 

Детальніше...

24 жовтня 2016 року на кафедрі неврології і рефлексотерапії було проведено міжкафедральний семінар щодо попередньої експертизи дисертації на здобуття наукового ступеня  доктора медичних наук доцента кафедри неврології і рефлексотерапії Геннадія Миколайовича Чуприни на тему «Розсіяний склероз: клініко-патогенетичні характеристики з урахуванням коморбідності та терапевтичні підходи» за спеціальністю 14.01.15 – нервові хвороби (захід відбувася згідно з наказом ректора № 3378 від 18.10.2016 р.).

Детальніше...

20 жовтня 2016 року у м. Вінниці відбулося засідання Вінницького товариства неврологів, присвячене темі «Тривога і депресія у неврологічних хворих». Учасниками стали понад 100 осіб, діяльність яких пов’язана не лише з неврологічною практикою, але й з іншими галузями медицини. Перед лікарями і студентами виступили лектори з Вінниці, Києва, Львова та інших міст України, намагаючись якомога яскравіше і доступніше висвітлити цю проблему. 

Детальніше...