28-29 квітня 2016 року відбувся семінар з неонатології в рамках німецько-українського проекту «Україна - Здоров’я дітей», який є продовженням трирічного україно-німецького партнерства в галузі акушерства, перинатології та неонатальної медицини. Організаторами заходу виступили Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство охорони здоров’я Німеччини, Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Асоціація неонатологів України, Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Детальніше...

27 квітня у Верховній Раді України відбувся «круглий стіл» з питань розвитку паліативної допомоги дітям за участю науковців, організаторів охорони здоров`я та представників громадських організацій. У заході також взяли участь асистент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П. Л. Шупика к. мед. н. Веселова Т. В.

За словами уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулєби питання розвитку системи надання паліативної допомоги дітям є надзвичайно актуальним в контексті реформування системи охорони здоров'я. Він наголосив на необхідності визначення чіткого порядку організації надання паліативної допомоги дітям, які її потребують, розробки стандартів, протоколів та методичних рекомендацій щодо такої допомоги, запровадження економічно обґрунтованої методики розрахунку коштів для забезпечення потреб дітей у паліативній допомозі. 

Детальніше...