Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня конституції 

         Почесне звання Заслужений діяч науки і техніки України

         Д.м.н., Лучицький Євген Васильович – професор кафедри ендокринології

Зав. кафедри клінічної лабораторної діагностики професор Луньова Г.Г. прийняла участь у роботі 21 Міжнародного та Європейського конгресу з Клінічної Хімії та Лабораторної Медицини та виставки «Євромедлаб – 2015», що відбулися 21-25 червня 2015 року у Парижі (Франція). 

В рамках конгресу розглянуто сучасні  міжнародні та європейські підходи до фундаментальних основ сучасної лабораторної медицини; мультибіомаркерної стратегії (біомаркери серцево-судинних захворювань, в оцінці гемостазу, показників анемії, остеопорозу, нефрологічної та гепатологічної патології); діагностики аутоімунних захворювань; технічних та технологічних інновацій в лабораторній медицині; значення професійних Асоціацій в удосконаленні медицини та модернізації охорони здоров′я в країнах Європи  та лабораторних послуг.  

Детальніше...

27 червня з нагоди 10-річчя медичного центру АИЛАЗ, відбулась міжнародна наукова конференція «Актуальные вопросы офтальмологии» за участю кафедри променевої діагностики Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика, в якій було представлено доповідь Бабкіної Т.М.,  д.м.н., проф., зав. кафедрою променевої діагностики Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика., на тему - Современная лучевая диагностика патологии орбиты.  

Детальніше...