13 липня 2016 року наказом МОЗ України № 706 затверджено Статут НМАПО імені П. Л. Шупика у новій редакції.

Державна реєстрація змін до Статуту НМАПО імені П. Л. Шупика проведена 18.07.2016 року у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Шевченківського району Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Водночас  повідомляємо, що ознайомитись з електронною копією зареєстрованого Статуту НМАПО імені П. Л. Шупика можливо на сайті Міністерства юстиції України у  Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР) на Порталі електронних сервісів у мережі Інтернет

За погодженням з МОЗ України  згідно наказу НМАПО  № 1649 від 04.05.2016 року в складі хірургічного факультету створено кафедру кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій.

За результатами відкритого конкурсу, опублікованого в газеті «Урядовий кур’єр» № 87 від 11.05.2016 року на посаду завідувача кафедри, вченою радою НМАПО імені П. Л. Шупика 15.06.2016 р. обраний член. - кор. НАМН України, д. м. н., професор Тодуров Борис Михайлович, який приступив до виконання своїх функціональних обов’язків з 17.06.2016 р.  

Детальніше...

Днями академію відвідали представники канадського Центру глобальної хірургії університету МсGill у Монреалі доктор Артем Луговий (Dr. Artem Luhový) і студентка Надя Демко (Nadya Demko).

У зустрічі з канадськими гостями брали участь перший проректор чл.-кор. НАМН України професор Ю. П. Вдовиченко, проректор з наукової роботи професор  Н. О. Савичук, начальник відділу науки професор І. О. Могілевкіна.

Детальніше...

Киівське товариство офтальмологів, Інститут серця МОЗ України, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця i Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика провели 06 липня  2016 року сумісне засідання на тему  «Гіпертонічна хвороба – погляд кардіолога та офтальмолога», в якій взяли участь  більше 150 лікарів різних спеціальностей.

Детальніше...