12 грудня 2014 року відбулась телеконференція “Регуляторна терапія в педіатричній практиці”, на якій був представлений новий в Україні регуляторний метод попередження та лікування захворювань у дітей.

У заході взяли участь понад 250 педіатрів, сімейних лікарів та спеціалістів з міста Києва, Дніпропетровська, Львова, Харкова і Запоріжжя. З доповідями  виступили Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю "Педіатрія", завідувач кафедрою дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П.Л.Шупика, Заслужений лікар України, д.м.н., професор Бекетова Галина Володимирівна та старший науковий співробітник Академії медичних наук України, лікар – невролог, к.м.н. Фартушна Олена Євгеніївна. 

Детальніше...

ГО "Інститут досліджень соціального капіталу" оголошує набір учасників на навчально-ознайомчу подорож "Навчання та стажування в Німеччині", яка відбудеться 4-8 березня 2015 року за маршрутом Львів -- Дрезден-- Берлін -- Львів.

ГО "Інститут досліджень соціального капіталу" пропонує студентам, викладачам та аспірантам українських ВУЗів взяти участь в навчально-ознайомчій подорожі до Німеччини за маршрутом Львів -- Дрезден-- Берлін -- Львів.

Детальніше...