Лікувальними базами кафедри є:

- відділення алергології №1 і №2 КМКЛ №8,

- поліклінічне відділення міського алергологічного центру,

- відділення спелеотерапії міського алергологічного центру,

- лабораторія імунології ДУ “Національний науковий центр Інститут кардіології ім. М. Д. Стражеска НАМН України”,

- ТОВ “Клініка імунології та алергології “Форпост”,

- Київська міська клінічна лікарня №1.

Між базами та кафедрою укладено угоди, всі положення яких виконуються.

Викладачі кафедри консультують у відділеннях №1, №2 та, за потребою, в інших відділеннях КМКЛ №8, у консультативно-діагностичному відділенні Київського міського алергологічного центру при КМКЛ №8, в клініці імунології та алергології “Форпост”, в ДУ “НІК імені М.Д. Стражеско” НАМН України, Київській міській лікарні №1.

Загалом проконсультовано  2096 хворих.

Основні показники лікувальної роботи кафедри.

Обсяги лікувальної роботи науково-педагогічних працівників кафедри:

за період 2014 року працівниками кафедри було проліковано 561 пацієнт в стаціонарі, проведено 1535 консультацій в поліклініках, надавалася допомога бійцям АТО.

Співробітники кафедри за вимогою надають консультації в кількох позабазових установах кафедри: КЗ КОР “Київська обласна клінічна лікарня”, клінічний госпіталь МВС, Інститут медицини праці, клінічна лікарня “Феофанія”, Пирятинська ЦРЛ, Білоцерківська ЦРЛ, Боярська ЦРЛ, Бородянська ЦРЛ.

На базі КМКЛ №8 функціонує школа «Астма-школа», в якій 1 раз на місяць співробітники кафедри проводять заняття з хворими на бронхіальну астму та іншу алергопатологію, членами їх родин та особами, які цікавляться питаннями механізмів розвитку, діагностики, лікування та профілактики алергічних захворювань.

На базі клініки імунології та алергології «Форпост» проводиться школа молекулярної діагностики для фахівців та пацієнтів.

Співробітники кафедри постійно ведуть консультативний прийом хворих з алергологічною та імунозалежною патологією, які направляються з усієї України.

Усі викладачі кафедри - висококваліфіковані фахівці, мають наступні кваліфікаційні категорії:

Вищу кваліфікаційну категорію за фахом “Клінічна імунологія” мають наступні співробітники: завідувач кафедрою, доктор медичних наук, професор Кузнецова Л. В.; доценти: кандидат медичних наук Осипова Л. С., доктор медичних наук Літус В. І., кандидат медичних наук Назар О. В.

Першу кваліфікаційну категорію за фахом “Клінічна імунологія” має асистент Назаренко О. П.

Вищу кваліфікаційну категорію за фахом “Алергологія” мають наступні  співробітники: завідувач кафедрою, доктор медичних наук, професор Кузнецова Л. В.; доктор медичних наук, професор Літус В. І., доктор медичних наук, професор Пілецький А. М., доктор медичних наук, доцент Романюк Л. І.; доценти: кандидат медичних наук Осипова Л. С., кандидат медичних наук Назар О. В.

Першу кваліфікаційну категорію за фахом “Алергологія” має асистент Юркіна А. В.

Першу кваліфікаційну категорію за фахом “Лабораторна імунологія” мають наступні співробітники: завідувач кафедрою, доктор медичних наук, професор Кузнецова Л. В.; доктор медичних наук, професор Літус В. І., доктор біологічних наук, професор Гавриленко Т. І.

Другу кваліфікаційну категорію за фахом “Лабораторна імунологія” має асистент Кузнецов О. Г.

Вищу кваліфікаційну категорію за фахом “Організація і управління охороною здоров’я” має професор, доктор медичних наук Пілецький А. М.

Не має кваліфікаційної категорії асистент кафедри Бондаренко Т. М.

Наявність на кафедрі співробітників, які є головними спеціалістами МОЗ, ДОЗ:

• Кузнецова Лариса Володимирівна – головний позаштатний спеціаліст дорослої мережі з імунології Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації (ДОЗ КОДА). Наказ № 117 від 11.04.2008 р.

Романюк Лілія Іванівна – головний позаштатний спеціаліст дорослої мережі з алергології ДОЗ м. Києва. Наказ №175 від 24.03.2004 р.