1) Імуно флуоресцентний метод на апараті ImmunoCAP. 2 Унікальні тести на алергію з ImmunoCAP «Золотим» стандартом аллергодіагностики у всьому світі in vitro є імунофлюоресцентний метод, що проводиться на апараті ImmunoCAP шведської фірми «Phadia». За статистикою в Європі в кожній з 10 лабораторій 7 з них мають саме апарат ImmunoCAP, що говорить про високу якість результатів і довіру до цього методу.Следуя світовим стандартам аллергодіагностики клініка  проводить основні алерготести на апараті ImmunoCAP шведської фірми «Phadia».
Завдяки наступним характеристикам достовірність цього методу досягає 98%: висока точність і якість результатів, завдяки наявності тривимірної зв'язує здібності твердої фази в технології ImmunoCAP ®, в той час коли у всіх інших методах використовується просто поверхню;

висока специфічність даної технології (взаємодії з іншими імуноглобулінами (антитілами) людини);
Це найчутливий метод, так як нижня межа детекції приладу складає набагато менше значення, ніж показник, при якому визначається наявність алергії у пацієнта (це 0,35 КЮ / л. Серед набору тестів проводяться на апараті ImmunoCAP є унікальні тести, що роблять їх особливо важливими та цінними в діагностиці алергії:
--тест Фадіатоп (для дорослих)

-- Фадіатоп-інфант (для дітей), завдяки яким за один тест можна з високим ступенем вірогідності (практично 100%) визначити це алергія чи ні;
--тести з визначення специфічних IgE до рекомбінантним алергенів, які дозволяють визначити метод лікування респіраторного алергози (алергії на пилок рослин, побутовий пил, цвілеві грибки);
--точні кількісні тести з визначення перехресної алергії за допомогою молекулярної діагностики алергії (наприклад під клінікою харчової алергії може стояти в дійсності алергія на пилок рослин, що кардинально змінює тактику і успішність лікування).
На апараті ImmunoCAP визначається більш 500 самих різних алерготести для діагностики алергії.
2) Цілорічна алергія - це алергічні реакції триваючі круглий рік з періодичними загостреннями та незначними поліпшеннями. Проявляються у вигляді алергічного риніту, бронхіальної астми та інших алергічних заболеваній.Теперь і в Україні лікування алергії (АСИТ) на якісно новому рівні, завдяки новим сублінгвальним вакцинам чеської фірми Sevapharma (Севафарма), які випускаються у вигляді крапель, і приймаються під язик.

Переваги даних алергенів перед алергенами минулого покоління: стандартизація (високий рівень контролю якості та відповідності стандарту); висока ступінь очищення алергену від баластних речовин і білків, що не мають відношення до лікування (немає сторонніх речовин, що практично не дає алергічних побічних реакцій); більш висока ефективність, завдяки хорошій якості алергенів (пацієнту можна ввести більшу кількість лікувальної речовини і якісніше прищепити, т.е отримати набагато більш виражений лікувальний ефект); значно менше побічних ефектів (алергічних проявів на лікування).
3) Матрична інформаційно-резонансна діагностика і терапія (МИР-)
Квантова медицина - перспективний напрям сучасної медицини, засноване на ідеї про квантову природу живої матерії. Організм людини і навколишній світ являють собою систему найскладніших інформаційно-енергетичних зв'язків. У результаті багаторічних досліджень вчені-фізики і лікарі дійшли висновку, що спадкова інформація живого організму зберігається у вигляді квантової структури. Остання, будучи носієм генетичного коду, організована у вигляді голограми, яка має властивість у кожній своїй частині містити інформацію про ціле. З квантової фізики відомо, що для створення голограми необхідно лазерне, міліметрове та інші види випромінювань. Джерелом такого випромінювання в організмі є ДНК. Клітина здатна обробляти, передавати, відновлювати втрачену інформацію і реалізовувати закладену в ній програму розвитку, використовуючи для цього мікрохвильові випромінювання міліметрового і сантиметрового діапазону, а також світлові, лазерні та акустичні поля.
Технологія Матричної Інформаційно-резонансної діагностики (МИР - діагностики) представляє багаторівневу систему визначення резонансно-частотних характеристик органів, тканин і функціональних систем організму.

Порушення функціонально-динамічних зв'язків між органами та системами засноване на зміні коливальних процесів в клітинах і органах. Метод грунтується на системі комплексних вимірювань (електропровідності, термочутливості та інших) в специфічних зонах, за певним алгоритмом, що залежить від стану вегетативної нервової системи, стовбурових структур мозку і ретикулярної формації.
Ці електрофізіологічні зміни корелюють із змінами показників імунної системи, біохімічними та іншими. Відповідна комп'ютерна обробка даних: систематизація, порівняльна характеристика, оцінка та складання голографічного моделі обстежуваного дозволяє оцінити не тільки функціональний стан клітинних і тканинних структур а й визначити «квантовий образ» тобто здатність сприймати інформацію і реагувати на різні подразники.