Search

 
 

В Академії затверджено Алгоритм роботи Тендерного комітету НМАПО імені П.Л. Шупика на час дії протиепідемічних заходів (карантину).

У НМАПО імені П.Л. Шупика затверджено наказ про призначення в Академії уповноваженої особи на проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих н а запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій корона вірусної хвороби  на території України. 

Введення режиму карантину, складна епідеміологічна ситуація та реалії сучасного життя створили гостру необхідність в зміні формату надання дерматологічної допомоги населенню. 

Дистанційне навчання все активніше впроваджується на кафедрах Академії.

Вже більше 25 кафедр розмістили робочі плани та матеріали  для дистанційного навчання та самостійної роботи на сайті НМАПО у розділі календарний план.

Шановні слухачі та інтерни!
На період дії  карантину навчання в Академії буде проводитись дистанційно.

На виконання підпункту 2 пункту 5 наказу МОЗ України від 17.03.2020 р. № 672 «Про організацію роботи апарату Міністерства охорони здоров’я України, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери його управління на період дії карантину»  уводиться електронне укладання договорів (бланки: ДОГОВІР_Вдовиченко_-_з_Перс_дан.doc, ДОГОВІР_Проценко_-_з_Перс_дан.doc, АКТ_Вдовиченко.doc, АКТ_Проценко.doc).

10 березня 2020 року академію відвідав Джон Квін (John Quinn), головний дослідник «Празького центру глобального здоров’я» Карлового університету (м. Прага, Чеська Республіка), який займається проблемами громадського здоров’я та має великий практичний досвід у медицині невідкладних станів, надає експертну допомогу з питань невідкладної допомоги населенню дипломатичним службам, Кабінету Міністрів України, Міністерству оборони України.

11 березня 2020 року відбулось чергове засідання вченої ради НМАПО імені  П. Л. Шупика. Проводив засідання голова вченої ради, ректор академії, академік НАМН України професор Юрій Вороненко.