Введення режиму карантину, складна епідеміологічна ситуація та реалії сучасного життя створили гостру необхідність в зміні формату надання дерматологічної допомоги населенню.

Теледерматологія - напрям, що існує та успішно функціонує на медичному ринку в світі вже досить давно. 20% телемедичних консультацій становлять саме дерматологічні, адже це в першу чергу візуальна спеціальність. І на даному етапі вже можливо вибудувати успішний алгоритм діагностики та лікування пацієнта.

Важливість та необхідність теледерматологічних консультацій обумовлені і тим, що дерматологічна патологія - це медико-психологічна патологія. Яка у важких випадках може призводити навіть до соціальнї дезадаптації. Тому в умовах тимчасово обмеженого доступу до медичного сервісу, пацієнту необхідно вже на ініціальному етапі мати змогу отримати професійну допомогу.

За ініціативи та на замовлення кафедри дерматовенерології НМАПО імені П.Л. Шупика, медична науково-освітня платформа Medical Knowledge Hub,  розробила безкоштовний телемедичний сервіс, що має за мету отримання дистанційних рекомендацій дерматовенеролога в умовах пандемії COVID-2019. Консультацію проводять провідні спеціалісти - професорсько-викладацький склад кафедри дерматовенерології НМАПО імені П.Л.Шупика.

Даний сервіс функціонує у вигляді онлайн-форми, зручний у використанні як для пацієнта, так і для лікаря. Телекомунікаційний метод store-and-forward, використаний в програмі, довзоляє легко аналізувати та обробляти всі дані телеконсультації.

Теледерматологія - ефективне та просте рішення в сортуванні пацієнтів, профілактиці важких дерматоонкологічних станів, обробці статистичних даних. Дистанційна взаємодія лікаря із пацієнтом - інноваційний формат, що напевне матиме ефективні результати в сучасній Українській дерматовенерологічній службі.

Технічні вимоги до оформлення випадка:

• Мати обліковий запис в Google
  • ФОРМА можна заповнювати як з телефону/планшету, так і за допомогtою стаціонарного компьютера/ноутбука

У разі виникнення труднощів із відправкою ФОРМА, будь-ласка зверніться за допомогою у відділ комунікацій НМАПО імені П.Л. Шупика за адресою: marketing.nmapo@gmail.com