Search

 
 

3 вересня 2018 р. на кафедрі неонатології розпочали навчання лікарі–інтерни за фахом «Неонатологія». За планом очікували 5 лікарів-інтернів.

11 - 13 вересня 2018 року в місті Одеса відбувся щорічний захід, присвячений найактуальнішим проблемам, найновітнішим досягненням, розробкам та винаходам в неврології – Нейросимпозіум. Захід зібрав наукових діячів, лікарів неврологів, нейрохірургів, психіатрів,  терапевтів, сімейних лікарів та інших спеціалістів нашої країни та закордону - Бельгії, Франції, Литви.

Пропонуємо до вашої уваги новинки української медичної та фармацевтичної періодики.

26–28 вересня 2018 року в м. Києві буде проходити XIX Національний конгрес кардіологів України і я запрошую Вас до активної участі у ньому.

Шановні колеги, в новому навчальному році на кафедрі іноземних мов триває проект «CПІЛКУЙСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ, який викликав велику зацікавленість у наших співробітників та аспірантів.

14 вересня деканат факультету підвищення кваліфікації викладачів (ПКВ) провів щорічну вступну конференцію лікарів-інтернів.

На Європейському  конгресі кардіологів були презентовані нові Рекомендації ведення хворих на артеріальну гіпертензію 2018 року.

12 вересня 2018 року асистенти кафедри організації і економіки фармації Сабіна Аугунас та Іванна Саханда взяли участь у ІІ-й зустрічі з навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії» («From Idea To Action»), організованої громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє», яка заснована за підтримки голови корпорації «Юрія-Фарм» Миколи Гуменюка.

03 вересня 2018 року на кафедрі терапії НМАПО імені П.Л. Шупика розпочали навчання лікарі-інтерни за спеціальністю «Внутрішні хвороби» очного циклу, який триватиме до 28 лютого 2019 року.

Як слухачі засвоюють навички серцево-легеневої реанімації під час тренінгу на симуляційному тренажері?

05 вересня 2018 року відбулося перше в ІІ півріччі засідання вченої ради факультету підвищення кваліфікації викладачів (ПКВ).