Восени 2017 року, за ініціативи кафедри медичної інформатики, підписано Угоду про співпрацю між НМАПО імені П. Л. Шупика та санаторієм «Квітка полонини» ТОВ «Сузір’я». Основним результатом такої співпраці стало відкриття в березні 2018 року навчального центру.

Співробітництво між закладом вищої освіти та закладом практичної охорони здоров’я змінило як технології надання медичної допомоги, так і можливості для безперервного професійного розвитку медиків Закарпатського регіону.

Яскравим прикладом взаємодії двох установ стало проведення кафедрою медичної інформатики в квітні-травні 2018 року циклу тематичного вдосконалення «Обчислювальна техніка в охороні здоров’я» для медичного персоналу Закарпатської області.

Колективом кафедри вперше адаптовано навчальний план до актуальних питань практичної охорони здоров’я в умовах медичної реформи з напрямів інформатизації охорони здоров’я. Слухачі циклу мали змогу вдосконалити свої компетентності та отримати необхідні навики щодо застосування програмних продуктів у повсякденній діяльності.

На знак подяки, директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Володимир Маркович надіслав подяку ректору академії професору Юрію Вороненку. В листі висловлено вдячність завідувачу кафедри професору Озару Мінцеру, професору кафедри Ларисі Бабінцевій та доценту кафедри Станіславу Мохначову.

Відмічено, що проведення спільних інформаційно-навчальних заходів сприятиме підвищенню рівня професіоналізму лікарів регіону.