Search

 
 

19 лютого в НМАПО імені П. Л. Шупика відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «YOUNG SCIENCE 2.0», де свої доповіді представили молоді вчені з декількох медичних навчальних закладів України.

26 лютого 2020 р. на кафедрі дитячих і підліткових захворювань пройшов «круглий стіл», присвячений проблемам виходжування та нутрітивної підтримки дітей з особливими потребами за участі адміністрації та лікарів ДКЛ №9 м.Києва.

Можливості пройти навчання на кафедрі громадського здоров’я лікарям профілактичного напряму розширились. Під керівництвом завідувача кафедри професора Ірини Хоменко був організований та проведений новий цикл тематичного удосконалення «Стратегічні напрями сучасної профілактичної медицини» тривалістю 2 тижні.

Випускниця кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика Севіндж Юсіфова (куратор – завідувач кафедри професор Сергій Саволюк) на сьогоднішній день працює в приватній багатопрофільній клініці в м. Стамбул (Туреччина).

27 лютого 2020 року в НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся теоретично-практичний семінар на тему: «Основи статистичної обробки бази даних», в якому взяли участь аспіранти, молоді вчені Академії та інші.

21 лютого 2020 року в місті Києві на базі пологового будинку «Лелека» відбулась конференція неонатологів «Сучасні інноваційні підходи в неонатології».

Кафедра хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика на чолі з її завідувачем професором С. Саволюком протягом декількох років підтримує співпрацю з відомими баріатричними центрами в Туреччині.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України цукровий діабет був сьомою провідною причиною смерті у світі у 2016 році, а поширеність діабету в Україні збільшилася за останніх 10 років на половину. Майже 3% первинної інвалідності дорослого населення в України є наслідком захворювання на діабет.

21 лютого в Києві відбувся ІІ Міжнародний конгрес з питань про-та пребіотичної терапії. Окрема сесія була присвячена питанням мікрофлори дитини та захворюванням шлунково-кишкового тракту. На засіданнях були висвітлені наукові матеріали, присвячені етапам становлення та корекції мікробіому.

19 лютого НМАПО імені П. Л. Шупика провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію для молодих учених «YOUNG SCIENCE 2.0». Кафедру патологічної та топографічної анатомії факультету підвищення кваліфікації викладачів представляла аспірант Анна Городецька, яка виступила з доповіддю «The pathomorphological diagnostics actuallity of types of immunocomplex kidney damage among patients with HIV infection and co-infection HIV\HCV».

19 лютого 2020 року в місті Києві на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «YOUNG SCIENCE 2.0».

18 лютого 2020 року відбулася чергова конференція Асоціації анестезіологів м. Києва (голова – професор А. Біляєв), яка була організована кафедрою дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика за підтримки Національного інституту раку.