Search

 
 

17 вересня 2019 року в межах Міжнародного фармацевтичного конгресу розпочала свою роботу науково-практична конференція «Забезпечення якості лікарських засобів: регуляторні вимоги і чинні стандарти». Організатор: медико-профілактичний і фармацевтичний факультет НМАПО імені П. Л. Шупика. Науково-педагогічні працівники та інтерни кафедри організації і економіки фармації у межах форуму взяли активну участь з доповідями та в обговоренні: професор Алла Кабачна, професор Віктор Трохимчук, доцент Вадим Гульпа, доцент Олена Тернова та асистент кафедри Сабіна Аугунас.

Співробітниками кафедри дитячої кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика та ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії» був проведений майстер-клас з ультразвукової діагностики в інтенсивній терапії для лікарів-анестезіологів, учасників Конгресу анестезіологів України-2019, що проходив  19 - 21 вересня 2019 р. в ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

3 вересня 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Громадська рада), в якому на правах члена взяла участь голова обласної громадської організації «Чернігівська ліга фармацевтів», старший викладач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів НМАПО імені П. Л. Шупика, к.фарм.н., заслужений працівник фармації України Людмила Федорова.

16 − 17 вересня 2019 р. у м. Вінниці відбувся Перший Форум фармацевтів Вінниччини з міжнародною участю, основними організаторами якого виступили Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «Кум Део» та медико-профілактичний і фармацевтичний факультет НМАПО імені П. Л. Шупика.

17 вересня 2019 року відбулось урочисте відкриття X Ювілейної міжнародної виставки обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo – єдиної в Україні виставки, в межах якої представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій та контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування, зберігання лікарських засобів.

13 вересня 2019 року відбувся щорічний 13-й курс післядипломної освіти REENATM (Східноєвропейська ниркова академія) в конференц-залі Grand Admiral Resort&SPA в Ірпені. Захід присвячувався питанням васкулітів у дітей та дорослих: розвитку, перебігу, лікуванню і спостереженню.

12 вересня відбулося перше цього навчального року засідання комісії вченої ради з міжнародного співробітництва, яке охопило питання міжнародної сертифікації навчальних курсів НМАПО імені П.Л. Шупика, налагодження комплексних програм академічної мобільності, підбиття підсумків діяльності деканату по роботі з іноземцями за рік, що минув, тощо.

Запрошуємо лікарів на цикл тематичного удосконалення «Сучасні методи діагностики та лікування пацієнтів із запальними захворюваннями кишечника», який буде проходити на кафедрі терапії (завідувач кафедри – професор Н. Швець) з 18.09.2019 по 02.10.2019 року.

14 вересня 2019 року профспілковий комітет НМАПО імені П. Л. Шупика організував одноденну автобусну екскурсію «Київ-Чоповичі-Коростень-Київ».

Співробітники Академії, прибувши в селище Чоповичі,  відвідали жіночий та чоловічий монастирі ікони Казанської Божої Матері та святе озеро Кип’яче.

Коріння наукових публікацій були закладені ще в 1665 році, коли Генрі Олденбург з Британського королівського товариства зі своїми колегами заснував фактично перше періодичне видання - «Філософські праці» Королівського товариства.«Філософські праці» Королівського товариства сприяли розвитку всього наукового співтовариства, полегшуючи спілкування між дослідниками і долаючи їх ізоляцію один від одного.

10 - 12 вересня 2019 року в місті Одеса відбувся ХІ Нейросимпозіум – щорічна масштабна подія, що збирає лікарів-неврологів з усіх куточків України. В заході активну участь брали співробітники кафедри №1 НМАПО імені П.Л. Шупика.

12 вересня 2019 р. науково-педагогічні працівники та слухачі циклу тематичного удосконалення «Організація і порядок надання спеціалізованої профпатологічної допомоги» кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології безкоштовно взяли участь в одноденному семінарі-практикумі «Новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».