Шановні колеги!

Перші Київські державні курси іноземних мов разом із кафедрою іноземних мов НМАПО імені П. Л. Шупика продовжує набір слухачів на курси з підготовки до складання іспиту з іноземних мов (англійська, німецька, польська тощо) на рівні B2. Навчання триватиме протягом 3,5 місяців.

Асоціація алергологів та клінічних імунологів Республіки Казахстан і Західно-Казахський медичний університет імені Марата Оспанова повідомляють про проведення 25 листопада 2020 року в м. Актобе Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми алергології та імунології».

До уваги слухачів циклу стажування з гастроентерології (для лікарів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст за спеціальністю «Гастроентерологія») (термін проведення: 07.10.2020 - 06.11.2020 р.)  кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії.

До уваги слухачів циклу ТУ «Актуальні питання гастроентерології» (термін проведення: 07.10.2020 – 22.10.2020 р.)  кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії.

16 серпня 2020 року вступив в дію Закон України 816-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства» (Закон).

Польська Академія наук (Київське представництво), Східно-Європейський Інститут психології (Україна - Франція), консультаційно-діагностичний психологічно-педагогічний пункт № 13,  м. Варшава (Польща), Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (Україна), Фундація сприяння розвитку польської мови та культури імені Міколая Рея (Польща) та ряд інших поважних організацій запрошують взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній асамблеї (online та offline) «Посттравматичний стресовий розлад: війна, криза, пандемія», який відбудеться 22 - 24 жовтня 2020 року у м. Києві.

Кафедра комбустіології та пластичної хірургії запрошує на цикл тематичного удосконалення лікарів-хірургів, офтальмологів, онкохірургів, хірургів-стоматологів, комбустіологів та судинних хірургів  «Естетична хірургія обличчя та шиї».

Шановні колеги!

З 28.09.2020 р. по 02.10.2020 р. на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії буде проводитись позаплановий позабюджетний цикл тематичного удосконалення «Вибрані питання діагностики, лікування та профілактики коморбідної патології».

Шановні колеги!
З метою вичення питань дистанційної післядипломної освіти в різних галузях, просимо заповнити анонімну анкету всіх, хто проходив навчання в НМАПО імені П.Л. Шупика в цьому році в онлайновому форматі: