Search

 
 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ЛІКАРІВ ТА ПРОВІЗОРІВ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» (в on-line форматі).

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголошує конкурс до галузевих експертних рад (ГЕР) з 30 червня до 10 липня 2020 р.

Шановні колеги!
Просимо Вас допомогти Нам провести анкетування наших слухачів на кафедрах з метою оцінки кількісних та якісних показників надання освітніх послуг нашою Академією і налагодження «зворотного зв'язку».

Міністерство освіти, науки і технологогічного розвитку Республіки Сербія оголосило конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для іноземних громадян, на підставі міжнародних договорів та програм співпраці у сфері освіти, у начальному 2020/2021 році. Участь у конкурсі можуть взяти аспіранти й молоді вчені, що представляють НМАПО імені П.Л. Шупика.

Відповідно до наказу № 1463 від 18.03.2020 року «Про додаткові заходи НМАПО імені П. Л. Шупика на період дії карантину» призупинено проведення прийому громадян з 22.06.2020 по 31.07.2020 р., а тому дата продажу путівок буде оголошена пізніше.

Шановний здобувач! 
НМАПО імені П. Л. Шупика проводить вивчення думки щодо оцінювання якості освітнього процесу і подальшого удосконалення освітньо-наукових програм Академії.

Запрошуємо Вас взяти участь у другій онлайн-конференції «HEART FAILURE DEEP DIVE», яка відбудеться 23 - 24 червня 2020 року. Мета конференції – продовжити розгляд сучасних можливостей діагностики та лікування серцевої недостатності з позицій узгоджених настанов у найсучаснішому кардіологічному і кардіохірургічному центрі в Україні.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 р. про продовження терміну дії адаптивного карантину до 31 липня 2020 р. та для забезпечення Вашої особистої безпеки, прийом документів від випускників медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти у 2020 р. відбуватиметься тільки після попередньої реєстрації через електронну форму, реєстрація розпочнеться 22.06.2020 р. о 9.00.