Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорони здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що є структурним підрозділом НМАПО імені П. Л. Шупика 18.03.2019 відбувся  конкурс на зайняття посади директора Стоматологічного практично-навчального медичного центру Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика

Рішенням конкурсної комісії від 18.03.2019 р. (протокол № 3) визначено переможця конкурсу - Крутя Анатолія Григоровича.

Копії наказу про створення конкурсної комісії, оголошення, протоколів засідання конкурсної комісії та відеозапис конкурсної пропозиції кандидата на посаду додаються.

Наказ №879 від 20.02.2019 р. "Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора СПНМЦ НМАПО імені П.Л. Шупика"

ОГОЛОШЕННЯ

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорони здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що є структурним підрозділом НМАПО імені П. Л. Шупика, затверджений рішенням вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика від 12 грудня 2018 року (протокол № 10).

Найменування закладу: Стоматологічний практично-навчальний медичний центр Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (скорочена назва – СПНМЦ НМАПО імені П. Л. Шупика).

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: бульвар Тараса Шевченка, 1, Київ, 01004;  вул. М. Пимоненко, 10-А, м. Київ, 04050.

Основні напрями діяльності: СПНМЦ НМАПО імені П. Л. Шупика здійснює свою діяльність на підставі.

Деталі оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора СПНМЦ НМАПО імені П. Л. Шупика дивіться тут.

Протокол № 2

Протокол № 3

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спільно з компанією Plagiat.pl запрошує взяти участь у круглому столі на тему: «Доброчесність в академічному середовищі: правові й технологічні аспекти».

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених (присвячена Дню науки) «Інтеграція здобутків молодих учених-медиків та фармацевтів в міжнародний науковий простір: сьогодення та перспективи» 16 - 17 травня 2019 року

Запрошуємо взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря», що відбудеться 10-11 квітня 2019 року на базі Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова.