Інституту стоматології

НМАПО імені П. Л. Шупика

8 червня 2019 року

Інститут фтизіопневмології Республіки Молдова запрошуємо взяти участь у 5-му Національному Конгресі Фтизіопневмології, який відбудеться з 1 по 2 жовтня 2019 року, під назвою «Актуальні питання етіології, патогенезу, профілактики, діагностики та лікування туберкульозу і неспецифічних захворювань легень».

Шановні колеги! 6 червня 2019 року, у четвер, відбудеться черговий семінар-нарада з головними редакторами та фахівцями редакцій наукових журналів співзасновником, яких є НМАПО імені П. Л. Шупика, або тих, що виходять за наукової підтримки академії.

14 червня 2019 року об 11.00 в приміщенні НМАПО імені П. Л. Шупика (вул. Дорогожицька, 9; 1-й поверх; ауд. №3 - зал засідань) відбудеться семінар «Web of Science для ефективної наукової діяльності».

Доповідач: Ірина Тихонкова, к. біол. н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate Analytics.

За підтримки Міністерства культури України з 15 по 19 вересня 2019 року відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії.

Шановні колеги! 20 червня 2019 року в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбудеться черговий семінар Школи молодого вченого за участі: провідного фахівця відділу міжнародних звязків НМАПО імені П. Л. Шупика, головою благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги»,

Асоціація урологів України запрошує Вас взяти участь в роботі Конгресу Асоціації урологів України, який традиційно пройде в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, Львівська площа) 13 - 15 червня 2019 р. і на базі Інституту урології НАМН України (м. Київ, вул. В.Винниченка, 9а).