Шановні колеги!

Кафедра іноземних мов продовжує набір слухачів на цикл тематичного удосконалення «Підготовка до міжнародного іспиту Pearson Test of English General» (PTE General), навчання триватиме з жовтня 2019 до квітня 2020 рр. Реєстрація на адаптивний он-лайн тест відбуватиметься 1.10.2019 р. – 4.10.2019 р. з 14.00 до 16.15 на кафедрі іноземних мов, 8 поверх, аудиторії 806 та 813.

Дорогі колеги, шановні друзі!
Ми раді вітати кожного з вас у Києві на третій Міжнародній конференції «Реконструктивна хірургія серця», яка відбудеться 24 - 25 жовтня 2019 року в готелі Хаятт Рідженсі.

Посольство Чеської Республіки в Україні оголошує конкурс заявок на 2020 рік на фінансування маломасштабних проектів, що мають на меті закупівлю медичного та навчального обладнання (прилади, апарати, обладнання для лабораторій, симуляційних центрів) для державних медичних університетів та медичних факультетів.

18 - 20 листопада 2019 року в м. Київ відбудеться ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції  до європейського освітнього простору».

У межах ХІV-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», яка відбудеться 18 - 20 листопада 2019 року в м. Київ, відбудуться Навчально-демонстраційні сесії з інноваційних методів викладання, навчання й менеджменту.

27 вересня 2019 року у м. Києві на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, вул. Дорогожицька, 9, аудиторія 401 (4 поверх адміністративного корпусу) проводитиметься Перший науково-практичний семінар з міжнародною участю «Сучасні аспекти та міжнародна стратегія післядипломної освіти, професійне регулювання і встановлення стандартів у гістопатології».