Search

 
 

Вельмишановні колеги !

Відповідно до розділу «Науково-практичні конференції» і пункту № 279 «Реєстру зʼїздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів, які будуть проводитися у 2019 году» Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) імені П.Л. Шупика і Національна дитяча спеціалізована лікарня (НДСЛ) «ОХМАТДИТ» за підтримки Асоціації педіатрів Київської області запрошують вас взяти участь у роботі ювілейної науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої 125-річчю від дня заснування Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» і 90-річчю безперервної сумісної роботи кафедри педіатрії № 1 НМАПО імені П. Л. Шупика та співробітників НДСЛ «ОХМАТДИТ», яка відбудеться 25 - 26 квітня 2019 року в м. Києві.

Тематика конференції буде включати проблемні питання діагностики, лікування і профілактики захворювань дитячого віку.

У межах конференції будуть проведені окремі секції щодо актуальних питань дитячої алергології та аутоімунної патології у дітей, а також секція молодих вчених, де молоді лікарі представлять виступи з результатів наукової роботи та клінічних випадків.

Робота конференції буде проводитися у вигляді доповідей міні-лекцій провідних спеціалістів з різних розділів педіатрії, майстер-класів, дискусій.

Для участі в конференції запрошуються лікарі-педіатри, дитячі алергологи, пульмонологи, імунологи, ревматологи, гастроентерологи, неонатологи, інші спеціалісти дитячої медицини та лікарі загальної практики–сімейної медицини, організатори охорони дитячого здоровʼя, завідувачі і науково-педагогічні представники та слухачі циклів, що проводяться на базі НДСЛ «ОХМАТДИТ», та інших кафедр НМАПО імені П.Л. Шупика, НМУ імені О. О. Богомольця та інших закладів вищої медичної освіти України, аспіранти, магістранти та клінічні ординатори кафедр дитячої медицини.

Учасникам конференції буде виданий Сертифікат для отримання відповідної кількості балів для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської категорії, відповідно до наказу МОЗ України № 484.

Про місце проведення конференції буде сповіщено пізніше на сайті кафедри педіатрії № 1 НМАПО імені П. Л. Шупика. Програма конференції також буде вивішена на сайті НДСЛ «ОХМАТДИТ» і НМАПО імені П. Л. Шупика.

 

    За довідками звертатися:                 телефони: (044) 236 – 21 - 91

                                                                                (044) 236 – 21 - 97;

                                                               тел.-факс: (044) 238 – 77 - 11

                                                                  E-mailkafedra.ped1@gmail.com 

Доцент, д.мед.н. Ошлянська Олена Анатоліївна         

Доцент, к.мед.н. Яковлева Наталя Юріївна

Старший лаборант Скубко Тамара Володимирівна

Головний лікар НДСЛ «ОХМАТДИТ К.мед.н.  Садовʼяк Ірина Дмитрівна

Завідувач кафедри педіатрії № 1

НМАПО імені П.Л. Шупика

професор  Охотнікова Олена Миколаівна