Search

 
 

ТУ «Лапароскопічні операції в плановій хірургії»

Категорія:
Тематичне удосконалення
Дата
2020-12-01 00:00

На кафедрі хірургії та судинної хірургії розпочинається цикл ТУ «Лапароскопічні операції в плановій хірургії», який триватиме до 15 грудня 2020 р.

Тривалість: 0,5 міс. (78 год.)

Контингент слухачів: лікар-хірург, лікар-хірург-онколог, лікар-хірургпроктолог

Мета циклу – удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, оновлення, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з питань планової лапароскопічній хірургії, що передбачає детальний розгляд сучасних принципів та оволодіння практичними навичками для ефективного лікування хворих із хірургічною патологією, які є необхідними для професійної діяльності слухачів відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі тощо.

Цикл тематичного удосконалення передбачає розгляд та освоєння техніки проведення оперативного лікування пацієнтів із застосуванням лапароскопії у контексті планової хірургії. Отримані знання та навички можуть бути широко застосовані з метою покращення результатів планового хірургічного лікування хворих із застосуванням лапароскопічніх методик.

Для визначення рівня засвоєння програми циклу тематичного удосконалення з терміном навчання 0,5 місяця (78 годин) передбачено підсумковий залік (2 години).

Слухачам, які виконали програму і успішно склали залік, видається посвідчення про проходження циклу встановленого зразка.

 
 

Всі дати

  • 2020-12-01 00:00