Search

 
 

Сьогодні в час буремних змін, стало і з великою швидкістю змінюються і нормативно-правові  акти, які стосуються освітнього процесу.  Останні рішення  Уряду  України від 28 березня 2018 року N 302 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров'я» зі змінами від 21 серпня 2019 р. № 798; від 21 серпня 2019 р. № 674-р, від 21 серпня 2019 р. № 800 «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»;  від 21 серпня 2019 р. № 674-р про План заходів з реалізації Стратегії розвитку медичної освіти в Україні на 2019—2021 роки, проекти документів, над  якими працюють в МОЗ України, вже не дають часу для роздумів над реформою медичної освіти і часу на адаптацію до цих змін.

Детальніше...

Співробітниками кафедри дитячої кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика та ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії» був проведений майстер-клас з ультразвукової діагностики в інтенсивній терапії для лікарів-анестезіологів, учасників Конгресу анестезіологів України-2019, що проходив  19 - 21 вересня 2019 р. в ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Детальніше...

Вчена рада НМАПО імені П. Л. Шупика, на своєму засіданні, яке відбулось 11 вересня 2019 року, з великою зацікавленістю заслухала актову промову «Профілактика і лікування цукрового діабету в Україні: внесок післядипломної медичної освіти», підготовлену чл.-кор. НАМН України професором Борисом Маньковським, професором Сергієм Риковим та професором Георгієм Козинцем.

Детальніше...

13 вересня 2019 року відбувся щорічний 13-й курс післядипломної освіти REENATM (Східноєвропейська ниркова академія) в конференц-залі Grand Admiral Resort&SPA в Ірпені. Захід присвячувався питанням васкулітів у дітей та дорослих: розвитку, перебігу, лікуванню і спостереженню.

Детальніше...

1 - 2 жовтня 2019 року відбудеться XIV Форум з актуальних питань вроджених вад серця «Регенеративна медицина». Організаторами форуму традиційно є державна установа «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», кафедра дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО імені П.Л. Шупика, Міжнародний благодійний фонд «Дитяче серце» та громадська організація «Українська асоціація дитячої кардіології».

Детальніше...

Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ГО «Всеукраїнська асоціація кардіологів України», ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», Всеукраїнська асоціація кардіологів України запрошують Вас взяти участь у роботі XX Національного конгресу кардіологів, що відбудеться в Києві 25 – 27 вересня 2019 р.

Детальніше...