Search

 
 

У період із 12 по 14 листопада 2019 року в НМАПО імені П. Л. Шупика компанія DQS здійснила зовнішній наглядовий аудит щодо підтвердження відповідності системи управління Академії вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 версії 2015 року. Група професійних аудиторів вивчала процеси Академії за різними напрямами діяльності на предмет їх відповідності вимогам зазначеного стандарту.

Детальніше...

13 листопада 2019 року в НМАПО імені П.Л. Шупика, з метою профілактики серцево-судинних захворювань у співробітників НМАПО  імені П. Л. Шупика, науково-педагогічними працівниками кафедри кардіології (завідувач кафедри професор М. Долженко) було проведено обстеження працівників Академії із застосуванням інструментальних методів діагностики (ЕКГ, ЕХО-КГ).

Детальніше...

На кафедрі анестезіології та ІТ на теперішній момент продовжують навчання лікарі на ПАЦ з Київської, Закарпатської, Житомирської областей. З метою удосконалення не лише теоретичних знань лікарів, а й покращення їх практичних навиків, лекції супроводжуються інтерактивними майстер-класами, під час яких лікарі мають змогу відпрацювати практичні навики, вміння роботи в команді не лише на манекенах, а й із залученням професійних акторів.

Детальніше...

13 листопада 2019 року відбулось чергове засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика.

За першим питанням порядку денного вчена рада заслухала виступ голови вченої ради, академіка НАМН України професора Юрія Вороненка, ректора, присвячений реформі безперервного професійного розвитку (далі – БПР) лікарів. Ректор зазначив, що відповідно до постанов КМУ від 28.03.2018 № 302 та від 21.08.2019 № 798, передбачаються зміни в системі фінансування БПР. Зміни полягають у переході від інституційного фінансування, коли держава виділяє кошти на заклади післядипломної освіти, до капітаційного фінансування, що означає передачу коштів до закладів охорони здоров’я, де працюють лікарі.

Детальніше...

Шановні колеги!

12 листопада 2019 року у конференц-залі МОН України було презентовано новий пошуковий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допомагає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених.

OUCI вже доступний за цим посиланням http://ouci.dntb.gov.ua/

Детальніше...

Шановні колеги!

1 жовтня 2019 р. у Києві відбувся міжнародний діабетологічний форум експертів. Він проходив під головуванням завідувача кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика чл.-кор. НАМН України професора Бориса Маньковського.

Детальніше...