Search

 
 

Сьогодні, 29 вересня, вперше на теренах України успішно завершено новий та унікальний для системи освіти галузі охорони здоров’я цикл тематичного вдосконалення «Актуальні питання наукового керівництва/консультування дисертаційними дослідженнями: педагогіко-психологічні та правові аспекти».

Детальніше...

https://nmapo.edu.ua/images/Novosti/https://nmapo.edu.ua/images/Novosti/28_09_20-8.jpg

Людство завжди намагалося маніпулювати інформацією, а розвиток технологій робить кожного з нас потенційною жертвою таких дій. Чи замислювалися ви щодо якості інформації, яка надходить до вас зі ЗМІ чи сторінок соцмереж? сфері.

Детальніше...

Поширення Covid-19 спонукало заклади охорони здоров’я до поглиблення співпраці з неурядовими, благодійними, волонтерськими організаціями, які працюють у медичній сфері.

Детальніше...

Кафедрою вірусології проведено виїзний цикл тематичного удосконалення «ПЛР в діагностиці респіраторних вірусних інфекцій» для лікарів Тернопільського обласного лабораторного центру.

Детальніше...

16 серпня 2020 року вступив в дію Закон України 816-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства» (Закон).

Детальніше...