Глядєлова Наталія Павлівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри

Закінчила з відзнакою педіатричний факультет Київського медичного інституту імені О. О. Богомольця в 1986 році.

Після закінчення інституту в 1986-1990 роках навчалася в клінічній ординатурі при кафедрі дитячих хвороб №1 Київського медичного інституту імені О.О.Богомольця.  З 1990 по 1993 рік працювала лікарем-ординатором відділення молодшого дитинства та стенозуючих ларинготрахеїтів МДКЛ №1 м.Києва. В 1993-1996 роках навчалася в очній аспірантурі на кафедрі педіатрії №2 КМАПО. В 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Оцінка ефективності різних методів лікування хронічних гастродуоденітів у дітей». З 1996 р. по направленню МОЗ України після дострокового закінчення очної аспірантури працювала асистентом кафедри педіатріїї №3.

З 1998 року – асистент, з 2007 року – доцент кафедри педіатрії-2 НМАПО імені П. Л. Шупика. Проходила стажування з питаннь ведення муковісцидозу в Італії.

Основні напрямки роботи – фізіологія та патологія дітей молодшого віку, дитяча пульмонологія, муковісцидоз, гастроентерологія, функціональна діагностика.

Відповідальна за навчально-методичну роботу на кафедрі.

Автор більше 120 наукових праць, співавтор національного підручника «Педіатрія», співавтор 12 навчальних посібників та 5 методичних рекомендацій, учасник міжнародних та вітчизняних наукових форумів.

Має вищу лікарську категорію з педіатрії, сертифікат спеціаліста з дитячої кардіоревматології.

Входила до складу робочих груп по розробці Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Кашель у дітей віком від шести років», Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Кашель у дорослих», адаптованої клінічної настанови «Кашель», Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку»  та адаптованої клінічної настанови, заснованої на доказах «Ведення найбільш поширених станів у дітей віком до 5-ти років у контексті інтегрованого ведення хвороб дитячого віку».

Має Подяку від громадської спілки «Орфанні захворювання України» (2016р).