24-25 листопада 2017 року у м. Амстердам (Нідерланди) за підтримки компанії  «Thea» відбулося ІІІзасідання експертів Європейського клубу з проблем глаукоми та стану очної поверхні (ECOS-G). У роботі  ECOS-G взяли участь 75 делегатів-експертів із 19 країн світу.

Українська делегація була представлена доктором медичних наук І. Шаргородською (доцентом кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика, науковим керівником глаукомного кабінету КМКОЛ «ЦМХО»), яка у якості доповідача презентувала науковий проект кафедри офтальмології, присвячений впровадженню новітніх технологій при лікуванні ускладнених форм глаукоми, який переміг при конкурсному відборі та був включений для розгляду на асамблеї ECOS-G.

Участь у стажуванні та засіданнях світових експертів під час «ECOS-G» дозволила представити технології, розроблені кафедрою офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика світовій офтальмологічній спільноті, обмінятися досвідом з офтальмологами різних країн світу, визначити пріоритетні напрямки подальшої співпраці із закордонними партнерами в лікувальній роботі та у галузі післядипломної освіти.

Участь в роботі експертів Європейського клубу з проблем глаукоми та стану очної поверхні (ECOS-G) дозволила ознайомитися та опанувати новітні світові технології з хірургічного лікування глаукоми. Це сприятиме впровадженню практичного досвіду провідних експертів-спеціалістів у галузі глаукоми та захворювань передньої поверхні ока в лікувальний та навчальний процес циклів тематичного удосконалення «Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика та факоемульсифікацією», «Глаукома», «Вітрео-ретинальна хірургія» та «Травми органа зору», які проводяться на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л.Шупика.